Home Magazina Artisti i ri Florent Sinani i njohur me emrin artistik Flow ka...

Artisti i ri Florent Sinani i njohur me emrin artistik Flow ka publikuar projektin e ri (VIDEO)

48
0
SHARE

Flow publikon këngën e re

Artisti i ri Florent Sinani i njohur me emrin artistik Flow ka publikuar projektin e ri. Ky projekt quhet ‘Ferrari’ dhe ka ardhur i finalizuar edhe me videoklip.

Në videoklip Flow shfaqet me veturen Ferrari madje edhe me skena tjera të veçanta.

Kënga është finalizuar nga Masiv Production, ndërsa ana vizuale është finalizuad nga A-films . Përndryshe projekti është duke u pritur mirë.