Home Authors Posts by admin

admin

5343 POSTS 0 COMMENTS

Memli Krasniqi uron unitet dhe sukses: Urime shqiptarë!

Memli Krasniqi uron unitet dhe sukses: Urime shqiptarë! Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi i ka uruar shqiptarët në prag të 28 Nëntorit, 110-vjetorit të shpalljes...

“Iljasa Fazliu nuk e ka sefte” – Gazetari jep detaje për...

“Iljasa Fazliu nuk e ka sefte” – Gazetari jep detaje për mjekun që e abuzoi 5-vjeçaren me autizëm Logopedi Fazliu nga Gjilani, Iljasa Fazliu është...

Musliu: Jam me fat, po jetojë ëndrrën e shumë brezave për...

Musliu: Jam me fat, po jetojë ëndrrën e shumë brezave për të parë shqiptarët bashkë Të dielën, u mbajt mbledhja e parë e përbashkët e...

Qindra qytetarë vizitojnë Kazermën “Adem Jashari” me rastin e “Ditës së...

Qindra qytetarë vizitojnë Kazermën “Adem Jashari” me rastin e “Ditës së Forcës” Me rastin e “Ditës së Forcës”, Ministria e Mbrojtjes dhe Forca e Sigurisë...

​Haxhiu e Manja nënshkruan dy marrëveshje të reja nga fusha e...

​Haxhiu e Manja nënshkruan dy marrëveshje të reja nga fusha e drejtësisë Kosovë-Shqipëri Sot, në prag të shënimit të 28 Nëntorit, ministrja e Drejtësisë, Albulena...

Dardan Islami: Bashkimin kombëtar Kurti e përdori për vota, në fund...

Dardan Islami: Bashkimin kombëtar Kurti e përdori për vota, në fund ndryshoi plani Analisti, Dardan Islami ka shkruar një postim me rastin e ditës së...

Konjufca: Sa më afër janë Shqipëria dhe Kosova, aq më lehtë...

Konjufca: Sa më afër janë Shqipëria dhe Kosova, aq më lehtë mbrohen aspiratat kombëtare Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se orientimi...

Nxënësi nga Kosova fiton vendin e parë në garën ndërkombëtare të...

Nxënësi nga Kosova fiton vendin e parë në garën ndërkombëtare të matematikës Molos Gashi, e ka zënë vendin e parë në garat ndëkombëtare të...

Musliu: Albin Kurti është deformuar fizikisht nga rrahjet në burgun e...

Musliu: Albin Kurti është deformuar fizikisht nga rrahjet në burgun e Pozharevcit Gazetari, Fahir Musliu, ka thënë se kryeministri aktual i Kosovës, Albin Kurti, është...

Serbët në siklet nga gazetarët e huaj, nuk iu përgjigjen pyetjeve...

</ Serbët në siklet nga gazetarët e huaj, nuk iu përgjigjen pyetjeve për skandalin me Kosovën Skandali i përfaqësueses së Serbisë me flamurin e...

Block title

0FansLike
0FollowersFollow
78,000SubscribersSubscribe

TË FUNDIT