Home Magazina Më serioze nuk e keni parë Leonora Jakupin

Më serioze nuk e keni parë Leonora Jakupin

50
0
SHARE

Më serioze nuk e keni parë Leonora Jakupin.Këngëtarja Leonora Jakupi është shfaqur me një set fotografik tepër interesant sonte

Leonora Jakupi ka filluar të jetë më aktive në rrjetet sociale kohëve të fundit dhe fotot e saj të fundit e tregojnë këtë.

Ajo shihet e mahnitshme e veshur me veshje serioze kurse fotot i ka realizuar Norik Uka.

Kujtojmë se vitin e kaluar Leonora lansoi një EP me disa këngë, të gjitha ato të punuara nga Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku.