Home Magazina Mihrijen apo Remzien, cilën do ta ftonte të këndonte në kanagjegjin e...

Mihrijen apo Remzien, cilën do ta ftonte të këndonte në kanagjegjin e saj Ganimete Musliu?

61
0
SHARE

Mihrijen apo Remzien, cilën do ta ftonte të këndonte në kanagjegjin e saj Ganimete Musliu?

“Mirage” erdhi edhe këtë të premte me shumë ekskluzivitete.
E ftuar këtë javë në rubrikën “Kë zgjedh”, ishte deputetja e kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu, shkruan lajmi.net.

Ajo zgjodhi mes shumë personazheve publike.

Ndër të tjera, ajo u pyet se cilën do ta ftonte për të kënduar në kanagjegjin e saj, Mihrijen apo Remzien?

Deputetja Musliu dha një përgjigje epike.

Këtë përgjigje dhe shumë të tjera mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme: