Home Magazina Mozzik i shan serbët dhe më pas u kërkon falje

Mozzik i shan serbët dhe më pas u kërkon falje

62
0
SHARE

Reperi i njohur nga Ferizaj, Gramos Aliu, ndryshe i njohur si Mozzik, ka vëmendje të mjaftushme nga mediat në Kosovë por edhe në diaspor, shkruan Botapress.info

Kujtojm se Mozzik përmes një postimi në instastory në Instagram kishe publikuar një video në një koncer diku në diasporë ku fynte serbët dhe ku kjo video u bë virale dhe e pëlqyshme për adhuruesit shqiptarë të Mozzik.

Por Mozzik tani i ka ra pishman dhe ka bërë një kërkim falje në llogarin e tij në Instagram drejtuar serbve duke i thënë se i kërkon falje të gjithëv dëgjusve të tij serbë, shkruan në instastory-in e tij vet Mozzik.

Një gjë e till është bërë virale në rrjetet sociale ku shumë adhurues të Mozzik janë revultuar me këtë kërkim falje drejtuar serbve, duke pasur parasysh dhe zhvillimet e fundit në veri, kjo kërkim falje ka nxitur shumë reagime dhe pa knaqësi tek masa.