Home Lajme Pantina: Epo, përhajr Zajednica

Pantina: Epo, përhajr Zajednica

10
0
SHARE

Pantina: Epo, përhajr Zajednica

Analistja Shqipe Pantina ka reaguar pas arritjes së marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë për çështjen e targave.

Pantina përmes një shkrimi në Facebook tha uruar Zajednicën, duke prentenduar se me marrëveshjen e sotme është formuar edhe asociacioni i komunave me shumicë serbe.

“Epo perhajr edhe Zajednica”, ka shkruar ajo.