Home Lajme Presidentja Osmani shkon në kazermën “Adem Jashari”, shoqërohet nga Rifat Jashari

Presidentja Osmani shkon në kazermën “Adem Jashari”, shoqërohet nga Rifat Jashari

16
0
SHARE

Presidentja Osmani shkon në kazermën “Adem Jashari”, shoqërohet nga Rifat Jashari

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka shkuar në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë, ku është duke u mbajtur “Dita e Forcës”.

Ajo atje ka parë pajisjet dhe automjetet e FSK-së, derisa ushtarët i kanë treguar për detajet e pajisjeve.

Ajo gjatë vizitës atje është shoqëruar nga Rifat Jashari dhe gjeneral lejtanti Bashkim Jashari.